تبلیغاتمنابع

موضوعات پربازدید

برچسب ها پربازدید

آخرین پست ها

مطالب تصادفی

موضوعات تصادفی

آخرین نظرات

همکاران و دوستان

آمار سایت

 • تعداد مطالب : 9
 • تعداد صفحات : 11
 • تعداد دیدگاه ها : 2
 • بازدید امروز : 46527
 • بازدید دیروز : 57810
 • بازدید هفتگی : 425864
 • بازدید ماهانه : 1756695
 • بازدید کل : 30228019
 • تعداد کلمات سایت : 4,888
 • آی پی شما : 192.168.155.254

برچسب ها

متن تبلیغ اول
متن تبلیغ دوم
متن تبلیغ سوم
نسخه ی جدید راه افتاده است
 • دانلود Internet Download Manager 6.25.12 - دانلود منیجر IDM

  دانلود Internet Download Manager 6.25.12 - دانلود منیجر IDM
 • دانلود Need for Speed: Most Wanted 2012 - جنون سرعت در اتومبیلرانی

  دانلود Need for Speed: Most Wanted 2012 - جنون سرعت در اتومبیلرانی
 • دانلود K-Lite Mega Codec Pack v13.3.0 x86/x64 - کامل ترین نرم افزار پخ

  دانلود K-Lite Mega Codec Pack v13.3.0 x86/x64 - کامل ترین نرم افزار پخ

دسته بندی : نرم افزار اینترنت

نرم افزار اینترنت

نرم افزار اینترنت

1 2 3 7

تاریخ : فروردین ۵, ۱۳۹۶
6,414
دیدگاه
p30download
ورزش دو همواره به عنوان ورزش مادر بسیاری از رشته ها و یکی از ورزش های همگانی که برای انجام نیاز به تجهیزات تخصصی گران قیمت ندارد شناخته می شود. دویدن باعث

دانلود Advanced Tactics Logical Defense Solutions from Firearms Traini

تاریخ : اسفند ۱۸, ۱۳۹۵
4,161
دیدگاه
p30download
یکی از شیوه هایی که انسان ها برای مقابله با تهدید و خطر از آن استفاده می کنند، استفاده از سلاح های گرم (یا سرد) هنگام احساس خطر است. اما مسلماً هنگام مواجه

تاریخ : بهمن ۲, ۱۳۹۵
55,414
دیدگاه
p30download
فیلم Men s Health: 15 Minute Workout به شما آموزش می دهد که چگونه تنها با انجام 15 دقیقه ورزش روزانه در خانه، به اندام دلخواه خود برسید. این ویدیو بر اساس

تاریخ : دی ۱۴, ۱۳۹۵
33
دیدگاه
p30download

تاریخ : فروردین ۱۱, ۱۳۹۵
73
دیدگاه
p30download

دانلود Udemy Feng Shui The Easiest Way - آموزش فنگ شویی - دیجی دانلود

فنگ شویی (Feng Shui) که به معنای باد و آب است، یک فلسفه و فن باستانی در چین است و برای پیدا کردن دکوراسیون مناسب و چیدمان درست اشیا در ساختمان های مسکونی، تجاری، باغ و غیره استفاده می‌شود تا بهترین اثر را بر سلامتی، شادی، موفقیت، هماهنگی و به طور کلی انرژی مثبت چی داشته باشد (چی نوعی انرژی است که اگر در حالت مثبت باشد، شانس خوب را به انرژی فیزیکی، روابط عاطفی و رفاه مادی تبدیل می‌کند و جریان داشتن درست و مناسب چی در خانه بسیار مهم است.). مهم‌ترین چیزهایی که باید رعایت کرد، پرهیز از بی نظمی و هرگونه انباشتگی، استفاده از رنگ های مناسب، خطوط منحنی، در نظر گرفتن جهت‌های مناسب است.
در مجموعه ی آموزشی Udemy Feng Shui The Easiest Way شما علاوه بر آشنایی اولیه با فنگ شویی و تاثیرات آن، با چگونگی استفاده از قوانین فنگ شویی (متناسب با بودجه خود) در خانه و محل کار برای اشاعه ی انرژی مثبت و تاثیر گذار بر سلامتی، روابط و پیشرفت کاری خواهید شد.

عناوین آموزشی:
- فنگ شویی راه و ورودی خانه/شرکت به عنوان جایی که کامیابی و خوشبختی از آن مکان وارد می شوند
- اصول اولیه در فنگ شویی
- بکارگیری 5 عنصر طبیعت در فنگ شویی
- فنگ شویی اتاق خواب
- فنگ شویی حمام، آشپزخانه و اتاق پذیرایی
- و ...

تاریخ : اسفند ۴, ۱۳۹۴
50
دیدگاه
p30download

دانلود Rushfit Georges St-Pierre 8 Week Ultimate Home Training Programخط خلاق دانلود -

فیلم های آموزشی RUSHFIT به صورت یک برنامه تمرینی سریع، کارآمد و موثر طراحی شده اند تا شما قادر باشید حداکثر نتیجه را در کمترین زمان ممکن بدست آورید. سبکی که در این مجموعه آموزشی توسط Georges St-Pierre دنبال می شود، سبک هنرهای رزمی ترکیبی Mixed martial arts (MMA) می باشد که یک ورزش فول‌کنتاکت رزمی است و در آن از فنون ضربه‌ای و فنون گلاویزی رشته‌های مختلف رزمی استفاده می‌شود. استفاده از تمرینات این سبک در بدنسازی با عث افزایش سوخت کالری، افزایش قدرت بدنی و حجم ماهیچه ها و به طور کلی عضله سازی سریعتر می شود. این مجموعه آموزشی دارای 6 فیلم آموزشی، راهنمای تغذیه و برنامه تمرین روزانه می باشد.

عناوین آموزشی:
- تمرین های استقامتی و قدرتی
- تمرینات مربوط به عضلات شکم
- تمرینات مبارزه ای به سبک MMA
- تمرینات EXPLOSIVE POWER
- تمرینات افزایش قدرت و استحکام کامل بدن
- افزایش تعادل، چابکی و کشش برای انعطاف پذیری بیشتر
- و ...

دانلود Flexibility Express - آموزش تمرینات افزایش انعطاف پذیری بدن

تاریخ : اسفند ۴, ۱۳۹۴
44,186
دیدگاه
p30download
با افزایش انعطاف پذیری مفاصل می توان بدن را همیشه آماده نگاه داشت. ورزش‌های انعطاف‌پذیری به آرامی عضلات را تحت کشش قرار می‌دهند و دراز می‌کنند و مفاصل را د
دانلود Flexibility Express - آموزش تمرینات افزایش انعطاف پذیری بدنخط خلاق دانلود -

با افزایش انعطاف پذیری مفاصل می توان بدن را همیشه آماده نگاه داشت. ورزش‌های انعطاف‌پذیری به آرامی عضلات را تحت کشش قرار می‌دهند و دراز می‌کنند و مفاصل را در دامنه حرکتی مطلوبشان حرکت می‌دهند. با انجام تمرینات کششی می توان میزان انعطاف پذیری عضلات را افزایش داد و از مزیت هایی مانند کاهش دردهای عضلانی، کاهش احتمال آسیب دیدگی، افزایش آرامش فکری و جسمی، کاهش استرس، افزایش جریان خون و اکسیژن رسانی، افزایش دمای عمومی بدن و ... سود جست. انعطاف پذیری به دو شكل ایستا و پویا تعریف می شود: انعطاف ایستا عبارت است از حدود تغییرات حركت در حول مفصل. این انعطاف پذیری را می توان به صورت دقیق تری توسط وسیله ای به نام انعطاف سنج اندازه گرفت. انعطاف پذیری پویا فقط مربوط به تغییر حركت كامل مفصل نبوده بلكه با نیروهایی كه در برابر هر نوع تغییر حركت مقاومت می كند، سروكار دارد.
فیلم های آموزشی Flexibility Express با استفاده از روش های اثبات شده و نوآورانه به شما یاد می دهد که چگونه میزان انعطاف پذیری بدن خود را در طی چند روز بالا ببرید.

عناوین آموزشی:
- اندازه گیری میزان انعطاف پذیری بالقوه در فرد
- مقدمه ای بر Flexibility Express
- نرمش هایی در حوزه انعطاف پذیری ایستا
- نرمش هایی در حوزه انعطاف پذیری پویا
- و ...

تاریخ : اسفند ۴, ۱۳۹۴
43
دیدگاه
p30download

دانلود Sanshou Complete Package with Cung Le - آموزش سبک سانشو در ووشوخط خلاق دانلود -

سان‌دا یا سانشو (Sanshou) به معنی مبارزه آزاد، یک ورزش رزمی تن به تن چینی است که از سبک‌های ترکیبی کونگ‌فو و کشتی با عناصری از بوکس غربی ایجاد شده است. این سیستم رزمی در اوایل سده بیستم به منظور حداکثر کاربردپذیری و با تاکید بر فنون پرتابی، قفلی، و گلاویزی قابل استفاده در مبارزات خیابانی و زندگی واقعی ابداع شد و به نیروهای ارتش و پلیس چین به عنوان روش آموزشی استاندارد مبارزات تن به تن آموزش داده می‌شود. ساندا در کنار تالو یکی از دو بخش هنر رزمی مدرن چینی ووشو به شمار می‌آید و به عنوان بخشی از رشته ووشو وارد بازی‌های آسیایی شد. در واقع مسابقات ووشو در دو بخش نمایشی (تالو) و مبارزه فول کنتاکت (سانشو یا سان‌دا) بر‌گزار می‌شود.
در آموزش های Sanshou مربی Cung Le به عنوان یکی از ورزشکاران و مربیان بنام ورزش های رزمی که در چندین دوره مسابقات جهانی به عنوان ورزشکار و یا مربی حضور داشته است، تکنیک ها و فنون این سبک از ورزش ووشو را آموزش می دهد.

عناوین آموزشی:
- قوانین و اصول اولیه در سانشو
- ترکیب هنرهای رزمی در سانشو
- استفاده موثر از تکواندو
- و ...

دانلود Sri Sri Yoga - فیلم آموزش یوگا

تاریخ : اسفند ۳, ۱۳۹۴
20,460
دیدگاه
p30download
واژه یوگا در زبان سانسکریت به معنی یکپارچه سازی و یگانگی نام برده شده است و نام ورزشی جسمی و روانی (فکری) می‌باشد که در شبه قارهٔ هند و توسط هندوها بوجود آ
دانلود Sri Sri Yoga - فیلم آموزش یوگاخط خلاق دانلود -

واژه یوگا در زبان سانسکریت به معنی یکپارچه سازی و یگانگی نام برده شده است و نام ورزشی جسمی و روانی (فکری) می‌باشد که در شبه قارهٔ هند و توسط هندوها بوجود آمده‌است. یوگا از طرفی به معنای «کنترل کردن» آمده‌است و در آن صورت یوگا را می‌توان علم کنترل امواج فکر و علم مهار قوای ذهن به منظور تسلطی همه جانبه بر توان بالقوة خود دانست. در این صورت به «روش» این دانش که همانا کنترل قوای تن و فکر است تأکید می‌شود. با توجه به چنین درکی، یوگا، در کتاب شاندیلیوپانیشاد (Shandilyopanishad)، این گونه تعریف شده‌است: «یوگا عبارت از کنترل امواج ذهنی است» از طرف دیگر می‌توان یوگا را به معنای نظاره کردن و دیدن، در نظر گرفت که در نتیجه یوگا علم نظارة خود و خودشناسی است.

فیلم های آموزشی Sri Sri Yoga توسط یکی از بهترین استادان این رشته تهیه شده است که متولد هند (مهد یوگا) بوده و همواره به عنوان یکی از رهبران معنوی در امور روحانی و بشر دوستانه شناخته می شود. این مجموعه آموزشی حاوی دو عدد دی وی دی با عناوین Sri Sri Yoga و Saral Yoga می باشد و به آموزش تمریناتی از یوگا می پردازد که بصورت انفرادی و گروهی قابل انجام هستند.

تاریخ : اسفند ۳, ۱۳۹۴
54
دیدگاه
p30download

دانلود Tennis Tutorial Series - مجموعه آموزشی تنیسخط خلاق دانلود -

تنیس ورزشی راکتی است که بین دو نفر (سینگل) یا بین دو تیم دونفره (دوبل) بازی می ‌شود. هر بازیکن راکتی دارد که دارای صفحه‌ای از شبکه توری است. بازیکن با این راکت، توپی لاستیکی با پوشش نمدی را به زمین حریف پرتاب می‌کند. بازیکنی (یا تیمی) که زودتر امتیاز نهائی را به دست آورد برنده‌است.
جیمز جنسن (James Jensen) یکی از مشهورترین بازیکنان و مربی های این ورزش می باشد که با داشتن مدرک UPSTA دارای 20 سال تجربه حرفه ای به عنوان بازیکن و مربی در رشته تنیس است. او دارای رویکرد استراتژی های نوین است که باعث می شود شما تنیس را در دوره آموزشی Pro Tennis Lessons به خوبی فرا گرفته و مانند ستارگان بزرگی مانند Safin, Hewitt و Agassi شات های اختصاصی بزنید و پیروز میدان باشید. همچنین جنسن به شما نحوه سبک های مختلف با توجه به سبک حریف را هم اموزش می دهد که این خود به بازی شما حالتی پویا یا داینامیک می دهد. هر بازیکن با هر سطحی از مهارت (مبتدی یا حرفه ای) می تواند از این سبک آموزشی برای بالا بردن مهارت های خود استفاده نماید.

آموزش های تحت عنوان Fuzzy Yellow Balls از وب سایتی با همین نام تهیه شده اند که در حوزه ورزش تنیس و آموزش اصول و تکنیک های این ورزش به صورت جهانی فعالیت دارد.

عناوین آموزشی:
- ضربه فورهند  (Forehand) ضربه به توپ با جلوی راکت
- ضربه بک هند (Backhand) ضربه به توپ با پشت راکت
-ضربه سرویس (Serve)
- آشنایی با مفهوم Grip ها
- آشنایی با مفهوم Footwork
- حمله عمقی
- دفع کردن حمله
- آشنایی با Net و Volley
- ضربه Killer Angel
- و ...
1 2 3 7

تبلیغاتموضوعات پربازدید

پر بازدید ترین ها

برچسب ها تصادفی

 • 388982

تعداد بازدید ها

 • 4
 • 46,533
 • 140
 • 425,870
 • 1,756,701
 • 22,650,050
 • 0
 • فروردین ۷, ۱۳۹۵

لینک